Szukaj
Polskie Stowarzyszenie Palantowe

Od nas dla mas!

Ranking PSPal po 6 turniejach PPLP!

Aktualny ranking po 6 turniejach Pucharu Polskiej Ligi Palantowej! 🏆

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy ranking po sześciu ekscytujących turniejach tegorocznego Pucharu Polskiej Ligi Palantowej. Tegoroczny sezon dostarcza nam mnóstwo emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie!

Ostatnim turniejem był drugi najważniejszy turniej w roku, czyli Puchar Polski 🇵🇱🏆rozgrywany w Gdańsku! Gospodarzem turnieju był Klub Gry w Palanta „PSPal Trójmiasto”, na ich stronie obejrzycie pełną relację zdjęciową z tego wydarzenia! 🫵

Klasyfikacja drużynowa PPLP:

W rywalizacji drużynowej prowadzi niezawodny zespół PSPal Trójmiasto z imponującym wynikiem 2750 punktów, który zdobył 600 punktów w ostatnim turnieju. Tuż za nimi, na drugim miejscu, plasuje się drużyna Kampa Słubice, która zdobyła 2300 punktów, dodając do swojego konta 525 punktów. Na trzeciej pozycji znalazł się PSPal Knurów z wynikiem 1925 punktów i zdobytymi 375 punktami.

Klasyfikacja Palancistów:

Wśród mężczyzn prym wiedzie Arkadiusz Tomczyk ze Słubic z wynikiem 975 punktów, zdobywszy 375 punktów w ostatnim turnieju. Na drugim miejscu znajduje się Kacper Oszmian z PSPal Trójmiasto z wynikiem 750 punktów i 300 punktami zdobytymi ostatnio. Trzecią pozycję zajmuje Andrzej Topa z PSPal Rybnik z wynikiem 425 punktów. Wysokie pozycje zajmują również Adrian Wilk z PSPal Słubice, Tomasz Famulski z PSPal Knurów oraz George Atalla z PSPal Słubice.

Klasyfikacja Indywidualna Kobiet:

W rywalizacji kobiet na czele znajduje się Roksana Spryszyńska z PSPal Trójmiasto, która zdobyła już 1050 punktów, w tym 300 punktów w ostatnim turnieju. Drugie miejsce zajmuje Natalia Rybaczewska z PSPal Warszawa z wynikiem 450 punktów i 150 punktami z ostatnich zawodów. Na trzeciej pozycji uplasowała się Amelia Winiarska z Kampy Słubice z 200 punktami. Kolejne miejsca zajmują Katarzyna Kobiałka z PSPal Trójmiasto, Maja Gogolin z PSPal Knurów, Agata Wilk z PSPal Słubice i Magdalena Westa z PSPal Trójmiasto.

Klasyfikacja Drugich Drużyn:

Wśród drugich drużyn, również prowadzi PSPal Trójmiasto, które zdobyło 1200 punktów, w tym 450 punktów w ostatnich rozgrywkach. Na drugim miejscu znajduje się PSPal Kampa Słubice z wynikiem 450 punktów, a na trzecim PSPal Kraków z 425 punktami i 150 punktami zdobytymi ostatnio.

Każdy turniej to walka o każdy punkt, a różnice w klasyfikacji są minimalne! Przed nami jeszcze 4 turnieje, które zadecydują o ostatecznym zwycięzcy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i kibicom za wsparcie.

Już teraz zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 20 lipca w Jaśkowie (gmina Zalewo). Bądźcie z nami i wspierajcie swoje drużyny!

Do zobaczenia na boisku!

Zapraszamy na strony drużyn PPLP !

Klub Gry w Palanta „PSPal Trójmiasto”

Stowarzyszenie Palantowe KAMPA Słubice

PSPal Knurów

Klub Sportowy Polskie Stowarzyszenie Palantowe Kraków

PSPal Warszawa

PSPal Rybnik

Chcesz dołączyć? info@palantpowraca.pl

#PSPal #palantpowraca #Palant #PucharPolskiejLigiPalantowej #Ranking #SportDlaWszystkich #Emocje #Rywalizacja

Udostępnij nasz post w swoich social mediach!

Zobacz także

Ranking PSPal po 6 turniejach PPLP!

Aktualny ranking po 6 turniejach Pucharu Polskiej Ligi Palantowej! Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy ranking po sześciu ekscytujących turniejach tegorocznego Pucharu Polskiej Ligi Palantowej. Tegoroczny sezon

Czytaj więcej »

Puchar X-lecia w Palanta!

Uff… 10 lat programu #palantpowraca i tysiące wydarzeń!  Gratulujemy i dziękujemy wszystkim palancistom w Polsce! Z tej okazji zapraszamy w historyczne miejsce, czyli na Pole Mokotowskie,

Czytaj więcej »